2 

TELEFON

+48 883 770 154
+48 604 054 052

 

EMAIL

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 mapa

ADRES KORESPONDENCYJNY

ul Księżycowa 11
97-500 Radomsko

 

 

Oferujemy wysokiej jakości darnie trawnikowe, które wyróżniają się nie tylko pięknym wyglądem, ale również dużą zdrowotnością i zdolnością regeneracji, a także wysoką odpornością na deptanie i intensywne użytkowanie. Jakość naszych produktów jest osiągana dzięki odpowiedniemu doborowi gatunków i odmian nasion traw oraz właściwemu programowi pielęgnacji. Zabiegi pielęgnacyjne stosowane do produkcji powodują, że system korzeniowy traw jest zdrowy i silnie rozbudowany, co zapewnia najlepszą jakość trawników.
Dostarcza produkty do firm wykonawczych związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni, hurtowników, centrów ogrodniczych oraz osób prywatnych. Dzięki specjalnej mieszance nasion, trawnik z rolki gwarantuje najwyższą jakość. Rolowana trawa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać piękny ogród w krótkim czasie. Darnie pozwalają na uzyskanie pięknej i gęstej trawy już w jeden dzień.
Rolka trawy jest wycinana bezpośrednio z gruntu. To sprawia, że jest to jedna z najświeższych dostępnych form trawy, a dzięki temu zapewnia ona wiele korzyści. Jednym z ważniejszych elementów, które wpływają na jakość trawy rolowanej, jest mieszanka zastosowana do jej produkcji. W przypadku darni trawnikowej składającej się z trawy rolowanej, SanGRASS stosuje mieszankę odmian gatunków wiechliny łąkowej, kostrzewy czerwonej oraz życicy trwałej. Taka mieszanka gatunków traw zapewnia idealną równowagę między trwałością, wytrzymałością a także estetyką. Trawa z rolki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć piękny i zdrowy trawnik bez zbędnego trudu.
Przeznaczenie darni trawnikowej z trawy rolowanej jest bardzo zróżnicowane i obejmuje trawniki przydomowe, tereny reprezentacyjne, otoczenie budynków użyteczności publicznej, osiedla mieszkaniowe oraz tereny zieleni. Dzięki temu, że trawa rolowana jest tak łatwa w użyciu i szybko się ukorzenia, jest to idealna opcja dla osób, które chcą uzyskać piękny trawnik w krótkim czasie. W porównaniu z innymi metodami wytwarzania trawników, trawa rolowana oferuje wiele korzyści. Dzięki temu, że trawa jest już w pełni wykształcona, gdy jest przekazywana do klienta, nie wymaga ona żmudnych i kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych, jak w przypadku tradycyjnego trawnika z nasion. Wniosek jest jasny - jeśli szukasz pięknej i zdrowej trawy, która jest łatwa w użyciu i szybka w ustawieniu, trawa z rolki jest doskonałym wyborem dla Ciebie.
Dostępne wymiary rolki to 200 x 40 cm oraz 250 x 40 cm, co umożliwia dostosowanie ich do wymiarów naszego ogrodu. Waga rolki zależy od wymiarów i wynosi odpowiednio od 14 do 18 kg (dla 200x40 cm) oraz od 18 do 24 kg (dla 250x40 cm). W przypadku większych powierzchni, warto wybrać rolki o większych wymiarach, co skróci czas układania trawy i zminimalizuje ilość połączeń pomiędzy kolejnymi rolkami. Warto pamiętać, że trawa z rolki jest już w pełni ukształtowanym trawnikiem, co oznacza, że wymiary rolki nie ulegną zmianie w czasie użytkowania. Dlatego też, wybierając wymiary rolki, należy dokładnie zmierzyć powierzchnię naszego ogrodu i wybrać rolki, które będą najbardziej odpowiednie pod względem wymiarów i wagi. Dzięki temu, nowy trawnik będzie idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań, a jego układanie będzie łatwe i szybkie.
Jednym z naszych atutów jest posiadanie własnego transportu, który umożliwia terminową dostawę produktów bezpośrednio do klientów z województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Dzięki własnym środkom transportu dostarczamy świeżo zebraną darń trawnikową bezpośrednio do klienta dzięki czemu nie muszą się oni martwić o organizację transportu. Dostarczana darń jest zawsze świeża i gotowa do natychmiastowego użycia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest terminowa dostawa produktów dla zadowolenia klienta dlatego też, posiadanie własnego transportu jest kluczowe. W SanGRASS stawiamy na jakość produktów oraz na profesjonalną obsługę klienta, a posiadanie własnego transportu jest jednym z elementów tej strategii. Jeśli szukasz świeżej darni trawnikowej o najwyższej jakości, a jednocześnie cenisz sobie terminową dostawę, to firma SanGRASS jest odpowiednim wyborem.

Galeria realizacji