Trawa z rolki Warszawa

Adres korespondencyjny

Jesteśmy producentem trawy z rolki, który dostarcza doskonałą darń do firm wykonawczych zajmujących się zagospodarowywaniem terenów zieleni, hurtowników, centrów ogrodniczych, oraz bezpośrednio do klientów indywidualnych. Niezależnie od tego czy prowadzisz profesjonalną firmę ogrodniczą czy jesteś pasjonatem dbania o własny ogród, możesz liczyć na naszą wysoką jakość.

Trawa rolowana Warszawa - lokalizacja naszej plantacji

Nasza plantacja znajduje się w południowej części województwa łódzkiego, w pobliżu malowniczego miasta Radomska. To tu, w otoczeniu urokliwych krajobrazów, produkujemy naszą trawę z największą troską o jakość i świeżość dostarczanego produktu.

Transport trawy w rolkach do Warszawa w ciągu 3-4 dni roboczych

Dzięki naszej dogodnej lokalizacji oraz sprawnemu systemowi logistycznemu, możemy szybko i sprawnie dostarczyć trawę z rolki do Twojej firmy. Oferujemy elastyczne opcje dostawy, dostosowane do Twoich potrzeb i harmonogramu. Jeśli szukasz trawy z rolki najwyższej jakości, pochodzącej od sprawdzonego producenta, to jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci stworzyć piękny i zielony ogród marzeń!

Galeria realizacji